Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@ozturkholding.com

Başkanın Mesajı

Yeni binyılda dünyamız çok hızlı gelişmeler yaşamakta ve yaşamın her alanındaki bu olumlu değişiklikler şimdiye kadar yaptıklarımızın yeterliliğini bizlere her gün sorgulatmakta ve yine her gün yeni beklentilerle karşılaşmaktayız.

İkinci binyılda da baş döndürücü hızla gerçekleşen teknolojik ilerlemeleri, sektörel işbirliklerini, şirket birleşmelerini ve benzeri gelişmeleri yaşamaya devam edeceğiz. Dünyada olup bitenlere izleyici kalmak yerine, içinde yer almaya çoktan karar vermiş olan Öztürk Holding, faaliyet gösterdikleri ya da gösterecekleri alanlarda 1989 yılından bu yana kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını üçüncü binyıla da taşıyacaktır.

Bilgiye erişim, bilgiyi üretme ve bilgiyi kullanmanın öneminin artık tartışılmadığı çağımızda hızlı ve etkin organize olabilmek de bir o kadar önem taşımaktadır. Her alandaki bu hıza ve esnekliğe, biz de yönetim sistemlerimiz, insan kaynağımız, bilgi sistemleri altyapımız ve organizasyonumuzla ayak uyduruyoruz.

Tartışmadığımız bir başka konu ise geleneksel yapımız gereği, kaliteden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş , rekabetçi, ilişkide bulunduğu tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst ve saygılı ilişkiler içinde olan özelliğimizdir. Biz bu geleneksel yapımız ile telekomünikasyon ve uzay çağının gerektirdiği çağdaş yönetim ilkelerini birleştirerek önümüzdeki binyılda da başarıyı daha fazla kucaklayacağımıza tüm Öztürk Holding Ailesi olarak inanıyoruz.